Sayfalar

1 Temmuz 2014 Salı

Değerini Bil / Nora Roberts (Yorum)Orijinal Adı: Savor The Moment (Bride Quartet #3)
Sayfa Sayısı: 357
Yazar: Nora Roberts
Goodreads Puanı: 4.10
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
Kitap Temin: Kitap Sihirbazı

Gelin serisinin 3. kitabı olan Değerini Bil tek kitap olarak bakıldığında gayet düzel ve akıcı bir konuya sahip. Ama serinin diğer ilk iki kitabını okuyan biri olarak bana sıradan geldi. Biraz da tekrar gibi. O sebeple fazla bir yorum yazamayacağım.
Bu kitabımız da Laurel'i konu almış. Zaten ikinci kitabı okurken yazar bunun sinyallerini veriyor. Hatta ikinci kitabı okurken Laurel'in aşık olduğu adamın Del olduğunu da biliyordu. Bu sebeple konu en baştan bana bildik geldi. Tamam Laurel ve Del'i okumak güzel ama daha farklı kurgularda olsaydı bence daha hoş olurdu.
Bildiğimiz gibi Laurel organizasyon grubunun pastacısı. Hatta öyle pastalar yapıyor ki herkes hayran. Del ise onların gözetleyeni, koruyanı, müdafaacısı ve Parker'in abisi. Ama Laurel Del'in bu korumacı tavırlarından sıkılmış ve ona olan hislerini görmediği için kızmıştır. Bu kızgınlıkla (ki ben buna kızgınlık demezdim) Del'i şakadanak öper. Ehh olaylar da bu öpücükle başlar tabi ki. İlk önce ikisi de ne yapacağını bilemez. İçten ie inkarlar tekrarlanır. Ama ikisi de birbirini akıllarından çıkaramaz.
 İlk adımı Laurel attığına göre diğer adım Del'e ait olmalı ve Del'in bu fırsatı kaçırmak gibi niyeti yok.
Bazı zorluklar, sorumluluklar ve engeller yaşansa da aşk her zaman yolunu bulur.

Eğer bu seriyi okuyor iseniz bence kitaplar arasına biraz zaman koyun yoksa benim gibi konular size çok bildik gelecektir.


Kitapla ve Hoşçakalın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...